Zkušenosti účasníků kurzu Příprava na manželství

Pokud kurz pořádáte nebo jste se ho zúčastnili, budeme vám vděční, pokud nám pošlete přes kontaktní formulář své zkušenosti nebo nám dáte hodnocení na Facebooku.

Toto jsou zážitky párů pouze z jednoho místa, kde kurzy probíhají - a v České republice je to na mnohem více místech!

“Naprosto jsem si užil celý kurz. Dozvěděl jsem se tolik nových věcí! Místo toho, abychom se svých odlišností obávali, tak si je užíváme. Už si neděláme starosti, když se něco nepovede. Získali jsme nástroje, které nám pomáhají ty situace překonat.”

“Bylo pro mě obtížné některé otázky otevřít, ale přineslo to do našeho vztahu mnoho dobrého. Myslím, že kurz nám pomohl víc se sblížit. Velice mě zaujalo, jak podobně vnímáme některé situace, o kterých jsme zatím nikdy nemluvili.”

“Díky kurzu Příprava na manželství jsme mluvili o řadě otázek, na které bychom jinak ani nepomysleli. Kurz se nám velice líbil. Získali jsme mnoho praktických rad do života. Myslím, že je v následujících letech všechny využijeme!”

“Téma o našich rozdílnostech je připravené vynikajícím způsobem, umožnilo nám popovídat si o nich do hloubky, aniž bychom jeden druhého odsuzovali. Uvědomili jsme si, že existují oblasti, na které si potřebujeme dávat pozor. Díky kurzu o nich ale nejen víme, ale také jsme se naučili s nimi zacházet.”

“Je to skvělý kurz. Překonal moje očekávání. Moc díky! Naše manželství má teď mnohem lepší startovní pozici.“

Nicky a Sila Leeovi jsou vynikajícími řečníky a co je ještě důležitější, jsou upřímní. A přesně tuto kombinaci na takovém kurzu potřebujete. Potřebujeme, aby se mladí lidé na začátku společného života naučili upřímně mluvit i o složitých otázkách. Věřím, že se k tomu kurz Příprava na manželství stane vynikajícím prostředkem. Z celého srdce jej doporučuji všem.

Rob Parsons, autor mnoha knih o vztazích a manželství